Amsterdam Institute for Social Science Research (AISSR)

Employees

Results 41 - 60 of 7676

  • Mr L.M.R. (Lyxander) Abrahams BSc

    ICT Services

    l.m.r.abrahams@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. Y. (Youssef) Achahbar

    Faculty of Humanities

    Y.Achahbar@uva.nl | T: 0205253093

    Ga naar deze medewerker
  • dr. W. (Wahideh) Achbari

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Challenges to Democratic Representation

    w.achbari@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Dora) Achourioti

    Amsterdam University College

    T.Achourioti@uva.nl | T: 0205258739

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Joren) Achterberg MSc

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    J.Achterberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Nora) Ackema

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    E.G.Ackema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K.M. (Kathrin) Ackermann

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Challenges to Democratic Representation

    K.M.Ackermann@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T. (Theodora) Adamopoulou MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Adamopoulou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. E.J.H. (Edwin) Adang

    Facility Services

    e.j.h.adang@uva.nl | T: 0620014469

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.H. (Ruud) Addicks

    ICT Services

    R.H.Addicks@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W. (Wim) Admiraal

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    W.Admiraal@uva.nl | T: 0205257672

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. P.W. (Pieter) Adriaans

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    P.W.Adriaans@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • Ms F.B. (Federica) van Adrichem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Conservering en Restauratie

    F.B.vanAdrichem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Marta) Adsarias Rivero

    Library of the UvA

    CD Bijzondere Collecties

    M.AdsariasRivero@uva.nl | T: 0205252473

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W.D.E. (Mieke) Aerts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    w.d.e.aerts@uva.nl | T: 0205253155

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. R.A.M. (Remieg) Aerts

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    R.A.M.Aerts@uva.nl | T: 0205254307

    Ga naar deze medewerker